-=ERline Auto=-

Erline Auto Tukums
File:Cars for sale - geograph.org.uk - 1636680.jpg

plašs lietoto automobiļu tirgū var padarīt izredzes izvēloties transportlīdzekļa šķist biedējoša. Tātad, mums ir sastādīts uz mūsu plašo pētījumu datu bāzi, lai izveidotu rangu kopumā transportlīdzekļa uzticamību, modelis. Mēs balstīta mūsu Ziņojumu, Ieteicams Izmantot Automašīnas,es car line, ez auto, auto centrum, bemus auto, galvenokārt par atzinumiem, no patērētājiem, kuri ir īpašumā šiem modeļiem. Šie rādītāji ilustrē vidējo īpašnieku pieredze, pamatojoties uz Buyingadvice pētījumiem.

Rambler American

Mēs ļoti iesakām jums neatkarīga pārbaude, vai transportlīdzekļa vēstures ziņojumu par atsevišķu transportlīdzekli pirms jebkuru lietotu auto pirkšana. Mēs īsteno patentētu statistikas pasākumus, lai izveidotu vērtēšanas sistēma 0-10. Augstāko nominālo modelis, Honda Accord saņēma 9.9 reitingu un viszemāk modeli, Chevrolet Tahoe saņēma 6.4 reitingu.

Ieteicams reitingu par konkrētu modeli, kas ne vienmēr nozīmē, ka ikvienam klientam būs pozitīva pieredze. Viņi vienkārši rāda, ka vidēji, patērētāju pieredzi ar šo modeli, ir labāk nekā ar konkurējošiem modeļiem. Kopumā mēs uzskatām, ka transportlīdzekļiem, kas iekļauti šajā sarakstā ir labāk nekā vidēji īpašumtiesības pieredzi, lai gan dažos gadījumos, esam uzsvēruši konkrētu modeli, gadu, lai izvairītos no. Šis materiāls nedrīkst tikt publicēta, pārstrādājis, vai pārdala.

Daži putekļu Lupatas bija tikai lēni, kompakts ekonomikas automašīnām. Citi tika būvēts ar V8 dzinēju, kā liels kā 5.6 litriem. Ar Duster 340 bija nopietnas muskuļu auto, neskatoties uz tā lielumu, un būs traucēt elle cilvēki, kuri zupa savu Dodge Lādētāji ar lielajiem hemi motoriem, tikai ēst putekļus no šiem ir daudz lētāk, putekļu Lupatas.

7. paaudzes Impala tika ražots no 1994 1996. gadā. Šie Impala SS bija muskuļu sedans paredzēts cilvēkiem, kuriem nepieciešams ātrums un daudz interjera telpu un istabu stumbra. Šīs automašīnas bija saistīti ar Chevrolet Caprice policijas paketi, bet ar modernizētām LT1 dzinēju.

by thienzieyung New Nissan 370Z For Sale In Kota Kinabalu! - by thienzieyungKaut gan pārraides par Impala SS nebija pietiekami stabils, lai rīkotos visu jaudu no motora, daudzi īpašnieki ir kopš nomainīju tos par kaut ko vairāk orientēta uz rezultātiem. Lai gan tas var neizskatīties pārāk atšķiras no standarta Saab, Saab 9-5 Aero ieviesta 2000. gadā ir sporta auto ķermeņa Eiropas kompakts. Ar 230 zirgspēku turbo motoru un sporta noregulēta piekare, šīs automašīnas ir bieži izmanto kā policijas transportlīdzekļu Zviedrijā.

Privātiem īpašniekiem ir arī atrast veidus, kā iegūt daudz vairāk zirgspēku no dzinējiem, tāpēc daži no 9-5 Aeros jūs atrast uz ielas ir daudz ātrāk nekā jau ātri rūpnīcas modeļus. Ford Taurus SHO radās, jo Ford bija milzīgs pārpalikums mazs, bet spēcīgs Yamaha dzinēji, ka tās bija pasūtīts auto, kas tika atcelta, pirms tie var sākt ražošanu. Ar visiem šiem dzinējiem, kas sēdēja apkārt, viņi izpētījuši, kāpēc ne nometiet tos uz viņu populārākais pasažieru automašīnu Ford Taurus.

Augšā guļamvieta auto visu laiku ir ERline Auto.

rezultāts bija Ford Taurus SHO, vai Super lielu Jaudu. Šīs automašīnas bija vairāk nekā 200 zirgspēku un lielu griezes momentu un var noskriet daudz sporta automašīnas no pašā laika periodā. Labākā daļa ir tas, ka viņi izskatās tāpat kā Ford Taurus, izņemot “SHO” iespiests uz aizmugurējā bufera. Augšā guļamvieta auto visu laiku ir Shelby GLHS. Klasiskās CarsClassic Veco Auto Attēli.

Komentāri nav, lai veicinātu jūsu rakstus, vai citām vietnēm – ER line Auto.

Tas Ir Klasiskais automašīnas vai Vintage Automašīnām?

Kas ir jūsu mīļākā Erline auto?

Kas par 2004. gada līdz 2006. gada Pontiac GTO ir? Tie bija ātri, bet izskatījās diezgan daudz, piemēram, tipisks sedans dienas .

es domāju, Chevy SS un GTO bija paredzēts raupja un gatavs, vai ne? Šīs citas automašīnas bija “mierīgi parādās”! Es domāju, ka jūs esat aizmirsuši, dažas, piemēram, 1970 Ford ranchero GT ar 429 c.es. Ietver Outback XT. Man var sekot līdzi ar jaunāku Mustang GT nav problēma.

AlBrit: Piekrita, lai gan es domāju, ka tur ir dažas automašīnas, kas ieguva 429CJ, ka varētu uzskatīt, gulšņi. Erline Auto: Pilnīgi noteikti varētu iekļaut Outback XT. Šo automašīnu, ir neticami ātri, ņemot vērā, ka viņiem nav šāda veida reputāciju. Ja es kādreiz paplašināt šo sarakstu, lai 20, tas būs, protams, ir tur.

es domāju, ka visi ir aizmirsuši, GALVENAIS Erlineauto placis Tukumā visu laiku. 1991. gada Dodge Garu R/T. Tā ir apšaubāma, ja jūs vēlaties, nerunājot par 93 Mark VIII, tas bija diezgan awesome out of box šāda liela kupeja. Kā par V8 Miata? Es nedomāju, ka R versijai kādreiz padarīja to uz Erline Auto placi Tukumā.