Krāsņu sliktas un labas puses

krāsnisProtams, plīts varētu būt mazliet netīrs, bet tas nav tas, ko nozīme, ja jums ir kempings. Turklāt krāsnis ir izplūduši ārpuses, kas varētu arī izmaksāt nedaudz. Lai gan šīs krāsnis ir dual degviela, tā ir lieliska ideja, lai nekad sajauc abus kurināmo. Šīs krāsnis ir likts uz aizsargs, kas ir nedegošs raksturs. Tā kā tie savienot tieši uz tvertnes izmantošana vēja ekrāna nav ieteicama, jo tā var izraisīt siltuma palielinājums un radīt eksploziju. Viņi ir diezgan videi draudzīga, jo neviens koks vai jebkuri citi dabas resursi ir jāiznīcina, lai radītu degvielu par viņiem. Patiesībā, ir ziepakmens krāsnis, kas tika izmantoti par normālu pamata kopš 19.gadsimta.

Idejas, Formulas un īsceļi Krāsnis

krāsns ir integrēta lietu un sver tikai deviņas mārciņas, padarot to viegli transportēt. Abas šīs unikālās metodes būs jāizdara divas pilnīgi dažādas krāsnis. Kas ir vairāk, šie krāsnis ir mehāniska, kas nozīmē, viņi var radīt blāvi, bet nepārtrauktu skaņu, kad darbojas. Vēsturiski tie ir bijuši ļoti populāri pagātnē, kā arī pašreizējos laikos. Korpusu granulu krāsnis tiek veikti, kas jāizveido katrā reģionā mājās.

Visnozīmīgākais Krāsnis

Pastāv dažādi granulu krāsnis, kas tur. Tās prasa pareizu izplūdes ventilācijas lai novērstu saindēšanās ar tvana gāzi. Tās pamatā ir elektroniskas ierīces. Granulu krāsns ir diezgan viegli izmantot. Turklāt, nodarbinot granulu krāsns noteikti palīdzēs samazināt apkures rēķinu. Granulu krāsnis ir jauna un pieaug resursu izmanto sildīšanai visā jūsu mājā vai uz vienīgo istabas jūsu izvēli.

krāsnis Trap

krāsnis parasti izgatavoti no plāksnēm, kas ir pieskrūvē kopā. Kad picking gadsimtu plīts jūs varat ņemt pārtraukumu pārliecināti, jūs saņemat vienu no lielākajiem kempings krāsnis veikti. Meklē ideālu kempings krāsns ir diezgan personiska un subjektīva riska. Vairums citu transportlīdzekļu kempinga krāsnis darbosies ļoti līdzīgi, un ar pareizu aprūpi, tai vajadzētu būt pastāvējušas ļoti ilgu laiku.

Pārbauda struktūru plīts pirms pērk to. Elektriskā plīts tomēr nav vajadzīga ventilācijas sistēmu nekāda, un tas parasti nozīmē, ka viņi pieņemami jebkāda veida mājas. Elektriskās plītis nekad nevajag būt pieslēgts rozetē ar dažādām ierīcēm. Elektriskās kempings krāsnis nekad vajadzētu izmantot ar parastiem sadzīves pagarinātāju. Pirms jūs izvēlaties saņemt portatīvo elektriskā plīts, pārliecinieties, ka jūs pasākums augšu telpu, kas var atrast, lai saglabātu to.

The New satraukums par Krāsnis

Ja jūs meklējat visefektīvāko plīts, viens ar propānu, visticamāk nav tieši Jums. Tādējādi, koka krāsnis, iespējams, nav ideāls risinājums, ja vēlaties zaļu apkures vienību. Ziepakmens koka krāsnis veikt visai daudz nozīmē, ņemot vērā to izvietojumu ziepakmens.

Vēlaties uzzināt vairāk par Krāsnis?

propāna plīts nav vienu vai vairākus no šiem jautājumiem. Keramikas krāsnis varētu absorbēt lielus siltuma un atbrīvot šo siltumu ilgāku laika periodā. Tas vispār nav jautājums, bet baltie gāzes plītis ir vienkārši viss, kas visai daudz sarežģītāka nekā propāna krāsnis.